DYNAMI:T JAM 25.jūlijā

dynamit jaM_FINAL

Kā jau solījām, Cēsu Pilsētas svētku ietvaros norisināsies DYNAMI:T JAM sacensības Cēsu skeitparkā.

Sacensību nolikums:

 1. Organizatori un vadītāji:

Sacensības organizē Cēsu novada Jauniešu dome sadarbībā ar A/S „Cēsu Alus” un sporta preču veikalu „Fans”.

Sacensību tiesneši:

 • BMX – Ingus Rutulis
 • Skateboard – Miks Grantiņš, Arts Amoliņš
 • Inline skates – Edgars Dauškāns, Kristaps Jaunzems

Sacensību vadītāji:

 • BMX – Reinis Janulis
 • Skateboard – Arvis Trečaks
 • Inline skates – Kaspars Alksnis
 • Atklāšana, apbalvošana – Reinis Janulis

Video: Mārtiņš Jansons

 1. Mērķis:

Popularizēt sportiski aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, īpaši jauniešu vidū. Attīstīt un popularizēt skeitparku sporta veidus Latvijā. Noskaidrot labākos braucējus BMX, skeitborda un inline skates disciplīnās.

 1. Vieta un laiks:

Cēsu DYNAMI:T skeitparks, Lenču iela 4C, Cēsis

 1. gada 25. jūlijs
 1. Sacensību programma:

11:30 – 12:30 Sacensību dalībnieku reģistrēšana

12:30 Sacensību sākums

17:30 Sacensību beigas, paraugdemonstrējumi

17:45 Apbalvošana

Sacensību norises laiki var tikt mainīti no pasākuma kopējās programmas izmaiņām un no dalībnieku skaita. Par iespējamajām programmas izmaiņām dalībnieki tiks informēti pasākuma laikā.

 1. Disciplīnas:

Sacensības notiks BMX, skateboard un inline skate disciplīnās, dalībniekiem pašiem izvēloties startēt profesionāļu vai amatieru grupā.

 1. Dalībnieki:

Sacensībās drīkst piedalīties ikviens, kurš vēlās, kuram ir atbilstošs inventārs un vismaz elementāras braukšanas prasmes.

Lai reģistrētos iepriekš internetā, jānosūta vārds, uzvārds, vecums, pilsēta, telefons, e-pasts, disciplīna, amatieru vai pro grupa – uz cesujauniesudome@gmail.com .

Katrs sacensību dalībnieks, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu, pats uzņemas atbildību par savu veselības stāvokli, kā arī sacensību laikā gūtajiem savainojumiem – to katrs sacensību dalībnieks apliecina ar savu parakstu, reģistrējoties sacensībām. Katram dalībniekam jālieto aizsargķivere. Dalībnieki, kuri nav sasnieguši pilngadību, uz sacensībām ierodas ar iepriekš parakstītu vecāku atļauju.

Dalībnieku momentāli diskvalificē, ja tas atrodas alkohola vai narkotisko vielu reibumā.

 

 1. Sacensību formāts:

BMX

Sacensības notiek JAM formātā. JAM formātā dalībniekus dala pa 3. Katriem 3 dalībniekiem dotas 5 minūtes laika, katram braucējam doti divi braucieni, lai parādītu savas prasmes, kā arī doti 3 mēģinājumi parādīt savu labāko triku. Dalībnieks drīkst braukt tiklīdz sacensību vadītājs nosauc viņa vārdu. Kad dalībnieks nokrīt vai izpildītais triks nesanāk, pēc vadītāja aicinājuma sāk braukt nākamais dalībnieks.

Skateboard

Dalībnieki tiek dalīti divās grupās, amatieros (līdz 16.g un ieskaitot) un profesionāļos (17+ gadi). Jam formāts notiks pa 3 atsevišķām konstrukcijām, tās tiks pateiktas uz vietas, skeitparkā. Jam formātā katrai grupai atsevišķi tiks dotas 7 minūtes uz vienas no trim konstrukcijām. Uz katras konstrukcijas tiks vērtēts katra braucēja viens labākais triks. Triku vērtēs pēc ātruma, kādā tas tiks izpildīts, amplitūdas, sarežģītības pakāpes un stila.

Inline

Grupas (amatieri un pro) tiks sadalītas vairākās daļās, un vienlaicīgi startēs vienas grupas 3 – 5 braucēji (atkarīgs no dalībnieku skaita) un piedalīsies JAM formāta sacensībās. Labākie braucēji kvalificēsies nākamajām kārtām (kārtu skaits atkarīgs no dalībnieku skaita). Finālā cīnīsies paši labākie braucēji, kuri veiksmīgi izturējuši visas iepriekšējās kārtas.

Organizatori patur tiesības sacensību formātu mainīt, paziņojot par to dalībniekiem pirms sacensību sākuma. Ja kaut kādu iemeslu dēļ sacensības nav iespējams pabeigt, katras disciplīnas galvenais tiesnesis var nolemt apbalvot dalībniekus, balstoties uz pieejamajiem rezultātiem.

 1. Vērtēšana:

Sacensības vērtēs organizatoru izvēlēti, kompetenti tiesneši, kuri vērtēs sacensību dalībnieku braukšanas ātrumu, izpildīto triku sarežģītību, daudzumu un precizitāti, amplitūdu, stilu, konstrukciju izmantošanu, oriģinalitāti un sniegumu kopumā.

 1. Apbalvošana

Tiek apbalvoti 3 dalībnieki katras disciplīnas pro un amatieru grupās.

PRO grupa:

1.vieta – 75€ no A/S „Cēsu Alus” + Cēsu Peintbola parka dāvanu karte – starta komplekts 4 personām + „Studio Pizza” dāvanu karte

2.vieta – 50€ no A/S „Cēsu Alus” + dāvanu karte no peldbaseina „Rifs”

3.vieta – 25€ no A/S „Cēsu Alus”

Amatieru grupa:

1.vieta – Balvas no sporta preču veikala „Fans” + „Ozolkalna” dāvanu karte + Cēsu Peintbola parka dāvanu karte – starta komplekts 4 personām

2.vieta – Balvas no sporta preču veikala „Fans” + „Ozolkalna” dāvanu karte

3.vieta – Balvas no sporta preču veikala „Fans” + „Ozolkalna” dāvanu karte

 1. Kontaktinformācija:

Cēsu novada Jauniešu domes kontaktpersonas:

 

 1. Papildus noteikumi:

Cēsu skeitparka kārtības noteikumi. ( http://failiem.lv/u/iouyqah )

Uz sacensībām jāierodas ar iepriekš parakstītu vecāku atļauju (nepilngadīgajiem) vai pašu parakstītu atļauju (pilngadīgajiem). ( http://failiem.lv/u/iouyqah )

Tiekamies Cēsīs 25. jūlijā!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s