Jau trīspadsmitā Jauniešu diena Cēsīs!

11891858_1022009524489896_4339571838206558150_o

Arī šogad, kā jau katru gadu, Cēsu novada Jauniešu dome un jauniešu biedrība “Youth for City – City for Youth”  skolas pirmajā dienā, 1.septembrī, ielūdz uz Jauniešu dienu. Šogad atjaunojām senās tradīcijas un pasākums notiks Pils parkā. 

Rīta daļa plānota no plkst.12:30 – 15:30 ar dažādām radošajām darbnīcām un jautrām aktivitātēm. Lai pasākums būtu bagātīgāks un interesantāks, Jauniešu dome Bērnu rīta aktivitātēm ir aicinājusi pievienoties  arī citas Cēsu organizācijas, interešu un profesionālās ievirzes izglītības iestādes.

Paralēli radošajām darbnīcām notiks aktivitātes uz lielās skatuves – varēsim baudīt gan Cēsu Suņu skolas priekšnesumus, gan Cēsu Centrālās bibliotēkas bērnu nodaļas darbinieku lasījumus, gan Cēsu Bērnu un jauniešu centra sagatavoto koncertu. Varēsim arī sumināt un sveikt tos jauniešus, kuri guvuši sasniegumus sportā.

Jauniešu dienas vakara daļa  notiks no 18:30 Pils parkā. Mums būs iespēja pavadīt fantastisku vakaru  kopā ar tādiem māksliniekiem kā Goran Gora, Rīgas Modes, Olas un Rīgas Improvizācijas teātris! Paralēli koncertam notiks dažādas sponsoru vārdā nosauktas aktivitātes un stafetes, cepsim tradicionālo koka maizi, būs Zinātnes centra Z(in)oo sagādāts foto stūris, kā arī citi lielāki vai mazāki pārsteigumi.

Jauniešu diena tiek organizēta Projekta „AktīviBrīvPrātīgs” (2014.EEZ/PP/1/MIC/106/052) ietvaros, kuru  finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina Norvēģija un Latvijas valsts.

sif-kras-eez

Youth for City – City for Youth un

Cēsu novada Jauniešu domes radošā komanda

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s