JAUNA MĀJASLAPA

Jauno grupu konkurss

Advertisements

Mazliet vairāk nekā pirms 24 stundām norisinājās ikgadējais Jauno grupu konkurss. Kā ierasts, norises vieta – Fonoklubs.

Skatītājus, klausītājus, kā arī žūriju pārsteidza septiņi dalībnieki – grupas “Garage Kids Of the Last Century”, “So Lucid Electric Feel”, “KGDJ”, “Kas Tev Par Daļu”, ”Nation Vibe”, “Leborio”, un mūziķi Jānis Niedra & Tomass Vegners.

Žūrija atzina, ka dalībnieki bija interesanti un pārsteidzoši, taču arī viņu viedoklis dalījās.

Beigu beigās, vienojoties viņi nāca klajā ar labāko grupu trijnieku:

3. vieta – “Kas Tev Par Daļu”

2. vieta – “Leborio”

1. vieta – “KGDJ” 

Arī skatītāji netika aizmirsti. Katram bija iespēja nobalsot par vienu no viņu mīļākajiem izpildītājiem. Saskaitot balsis, ar 2 balsu pārsvaru “Skatītāju simpātiju balvu” un iespēju uzstāties Jauniešu dienā Cēsīs, 1. septembrī Cēsu pils parkā, kopā ar JGK uzvarētājiem “KGDJ”, kā arī mūziķi Goran Gora un grupām “OLAS” un “Rīgas Modes”, ieguva

Jānis Niedra & Tomass Vegners!

Apsveicam uzvarētājus!

Paldies sakām FONOKLUBAM par viesmīlību, kā arī sponsoriem AS “Cēsu Alus” par dzērieniem un picērijai “Studio Pizza” par garšīgajām picām.

Uz tikšanos 1. septembrī, Jauniešu dienā Cēsīs, kā arī nākamgad, Jauno grupu konkursā ar citām, tikpat labām grupām kā šīs!

Foto pieejami: http://failiem.lv/u/jhrcdek

Jauno grupu konkurss tiek organizēts Projekta „AktīviBrīvPrātīgs” (2014.EEZ/PP/1/MIC/106/052) ietvaros, kuru  finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina, Norvēģija un Latvijas valsts.

Informāciju sagatavoja:

Edīte Mežciema

Cēsu novada Jauniešu domes priekšsēdētāja

Advertisements

Advertisements