Paldies!

Tas nu ir galā.. Ir noslēdzies viens posms, lai sāktos nākamais! Pēc diviem gadiem Cēsu novada Jauniešu domes priekšsēdētājas amatā varu teikt tikai milzīgu Paldies.
Paldies ar lielo sākumburtu visiem, kuri šajos gados ir bijuši kopā ar mani. Paldies komandai, Paldies visiem, kuri ieņēma amatus un ne tikai – Ivetai, Anetei, Katrīnai, Kikai, Reičelai, Beatrisei, Renātei, Romānam, Ramonai, Gerdai, Leldei, Vinetai, Ingai, otrai Katrīnai un vēl daudziem, daudziem, kurus neesmu šeit pieminējusi.
Šeit nav iespējams uzrakstīt visu, kas šajos gados ir noticis, nav iespējams pateikt personīgu Paldies visiem, ar kuriem esmu saskārusies šajos gados – pašvaldībai, sponsoriem, pasākumu viesiem, dalībniekiem, apmeklētājiem un palīgiem.
Man bija milzīgs gods pārstāvēt šo organizāciju pašvaldības un valsts līmenī. Man bija gods ikreiz, kad teicu “Labdien, mani sauc Edīte Mežciema, esmu Cēsu novada Jauniešu domes priekšsēdētāja”, man bija un joprojām ir gods teikt, ka kāds no jauniešiem ir šeit darbojies.
Esmu arī lepna.. Lepna par paveikto, sasniegto, aizgājušo. Esmu lepna, ka biju priekšsēdētāja divus gadus, ka Latvijai rādīju – redz, cik superforša Jauniešu dome mums Cēsīs ir, un redz, cik fantastiski jaunieši to veido! Esmu lepna par katru dienu, stundu un minūti, ko šajā amatā pavadīju. Esmu lepna, ka mana komanda kopā to sasniedza, ka mēs kopā sapulcējām pāris tūkstošus Pils parkā, lai parādītu, ka jaunieši prot uzrīkot labus pasākumus, ka KOPĀ MĒS VARAM!
Galvenā ir komanda.. Ne tā? Mana bija zelta vērta!! Labāku vietnieci par Katrīnu neatrast, labākas “kreisās rokas” par Kiku un Ilvu arī nē. Labāku padomdevēju par Ivetu – nē. Labāku atbalstu kā Cēsu pašvaldību nav vērts pat meklēt – nekur un nekad neatradīs! Šis ir fantastiski – apzināties, ka ar Tevi ir bijuši īstie cilvēki īstajā brīdī un īstajā laikā!
Aizvakar, vēlot jauno sastāvu, ritēja prieka un atmiņu asaras – par aizvadītajiem gadiem, nezūdošajām atmiņām un saldsērīgo prieku.
Esmu gandarīta. Laimīga. Un ticu, ka nākamie vadītāji – Toms un Monta – darīs visu pēc labākās sirdsapziņas.. Lai izdodas!
P.S. Nekur jau es nepazūdu, pilnīgi noteikti mēs tiksimies skeitparka sačos, to es jums apsolu!

14697207_1076732832410799_531328216_o

Mūžīgā mīlestībā,
Edīte

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s